O firmie:


Nazwa firmy: OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.

Domena: http://zaproszenia.lublin.pl/

Adres: Gen. Władysława Sikorskiego 42

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-814

Telefon: 502 263 797Opis:


Firma SQL Zaproszenia oferuje swoim klientom różnorodny wybór zaproszeń, głównie na ślub oraz wesele. Dodatkowo studio poligrafii wykonuje spersonalizowany zadruk kupionych produktów zgodnie z propozycją dostarczoną przez kupujących. 

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa znajduje się aktualny katalog produktowy. Przyszłe pary młode mogą wybierać spośród licznych przepięknych propozycji w różnych stylach. Jednym z najczęściej kupowanych motywów jest boho lub ze złotymi dodatkami. Nie brakuje również zaproszeń z finezyjnymi wycięciami czy propozycji minimalistycznych. Każdy odwiedzający znajdzie taki artykuł, który będzie pasował do motywu całego wydarzenia.

Sklep z zaproszeniami oferuje dodatkowo ich zadruk. Ostateczna wycena zamówienia zależy przede wszystkim od ilości kupionych produktów oraz od tego, czy w środku mają być wydrukowane nazwiska gości. W tańszej opcji miejsce na dane osobowe jest puste, para młoda może je samodzielnie wypełnić. W ofercie znajdują się także personalizowane koperty.

Data dodania: 22-11-2022

Opinie o OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)