O firmie:


Nazwa firmy: Rainbow System Polska

Domena: https://rainbowsystem.com.pl/

Adres: Samuela Twardowskiego 11

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-643

Telefon: (22) 833 76 25Opis:


Osoby poszukujące urządzenia ułatwiającego sprzątanie, które wyposażono w różne funkcje, mogą skontaktować się z dystrybutorem odkurzaczy piorących. Umożliwiają one dokładne wyczyszczenie z kurzu, okruchów, piasku itp. wykładziny, dywanu, a także płytek i innych powierzchni twardych. Radzą sobie z sierścią zwierząt. Specjalne szczotki do odkurzacza Rainbow pozwalają dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Zamontowane na nich reflektory LED oświetlają powierzchnię, co ułatwia dokładne oczyszczenie jej.

Zastosowanie specjalnej końcówki AquaMate umożliwia wypranie dywanu. Można po nią sięgnąć, gdy pojawi się konieczność usunięcia plamy z tłuszczu lub po rozlanym napoju. Po praniu dywan szybko schnie, dlatego nie trzeba się obawiać pojawienia się charakterystycznego, nieprzyjemnego zapachu.

Na uwagę zasługuje końcówka RainJet. Służy do mycia twardych podłóg. Ciekawym rozwiązaniem jest RainbowMate. Ta końcówka umożliwia czyszczenie mebli tapicerowanych. Po szczegóły należy się udać na rainbowsystem.com.pl

Data dodania: 06-07-2023

Opinie o Rainbow System Polska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)